Bliska Ci osoba interesuje się rękodziełem? Wiesz, że ucieszy się z materiałów plastycznych, ale nie wiesz co wybrać? Wybierz bon podarunkowy

4 kroki, które pomogą Ci stworzyć IDEALNY I SKUTECZNY POST SPRZEDAŻOWY DLA RĘKODZIELNICZKI, nawet jeśli nie wiesz o czym pisać i jak wycenić swoje prace.

Wyobraź sobie, że Twoi idealni klienci z wypiekami na policzkach komentują każde zdjęcie z Twoją pracą, a Twój terminarz z zamówieniami wypełnia się na najbliższe miesiące do przodu.
Brzmi kusząco?
Stwórzmy razem skuteczny rękodzielniczy post sprzedażowy, który nie pozostanie niezauważony.

 

Pisanie sprzedażowe o Twoich pracach to dla Ciebie opór i trudności?

 • Czujesz się tak związana ze swoimi pracami, że nie wiesz nawet od czago zacząć i nie przychodzi Ci nic do głowy poza wymiarami i ceną?
 • Najchętniej oddałabyś swoje prace za darmo, byle tylko sprawić komuś radość?
 • Strach przed byciem nachalną powstrzymuje Cię przed opowiadaniem o Twojej pasji?
 • A może chciałabyś, żeby chociaż koszty materiałów Ci się zwracały, tymczasem na myśl o podaniu ceny ręka ci drży i uciekasz w „cena na priv”?
 • Zdjęcia Twoich prac nie oddają ich piękna i wzbudzają obojętność lub krytykę?

Tracisz pieniądze tworząc tylko do szuflady, zamiast pozwalać Twoim klientom cieszyć się każdego dnia na widok Twoich prac?

Czujesz się samotna i wydaje Ci się, że tylko ty nie rozumiesz dzisiejszych mediów społecznościowych.
Wydajesz mnóstwo pieniędzy na materiały, bo Cię to cieszy, ale nie masz szans na rozwój i ciekawe warsztaty, bo nie sprzedajesz swoich prac.

Nie jest przyjemnie pisać do ściany, nic dziwnego, że w końcu jesteś rozczarowana…

Może Ci się wydawać, że wszystkiego musisz nauczyć się sama, bo wiedza jest dostępna w internecie.
Zaliczasz kolejne wpadki lub zniechęcona nie publikujesz wcale. Twoja relacja ze sprzedażą i mediami społecznościowymi to miłość i nienawiść. Jednocześnie spędzasz tam mnóstwo czasu, ale nie robisz nic dla siebie.

Ten szybki kurs w 4 krokach jest dla Ciebie, jeśli odnalazłaś się w poniższych pytaniach i stwierdzeniach.

 1. Chcę nauczyć się technik, promowania swoich rzeczy w sieci. Nie umiem i nie lubię tego robić.

 2. Chciałabym poszerzyć swoje umiejętności z zakresu skutecznego wykorzystania social mediów do promocji mojego rękodzieła

 3. Chcę by moję rękodzieło dotarło do wielu odbiorców.

 4. Błądzę po omacku w sieci. Żadnych rezultatów. Zero zainteresowania ze strony potencjalnego klienta. Ktoś tam polubi i tyle.

 5. Nie wiem jak wyjść ze swoimi pracami "do ludzi" nauczyć się jak można działać w sieci.

Przygotuj się, działaj i osiągaj swoje cele.

 1. Przedstaw się. Stwórz post krok po kroku ze zdjęciem i opisem.

 2. Popracuj nad jakością zdjęć. Zorganizuj domowe studio foto, w którym zdjęcia zawsze będą się udawać bez dodatkowych inwestycji.

 3. Wyceń swoje prace wg kilku sprawdzonych metod.

 4. Połącz wszystko w idealny rękodzielniczy post sprzedażowy.

Rekomendacje

 • Podobało mi się zaangażowanie prowadzącej i to, w jaki prosty i precyzyjny sposobów przekazuje swoją wiedzę. Widać, że jest praktyczna i, choć zajmuje się rękodziełem, widać, że potrafi przekuć to, co lubi robić w wymierne i policzalne efekty. Mam nadzieję, że zyskałam solidne narzędzia do tego, by „ruszyć” z moim biznesem na fb (jak i jakie wstawiać zdjęcia, kiedy publikować, jak się skupić na klientce/kliencie).

  Ania

 • Profesjonalność, dużo dobrej energii i wsparcie, Jesteś wspaniałym przewodnikiem po social mediach, pomagasz je ogarnąć i uporządkować wizerunek rękodzielnika.

  Dorota

 • Polecam kurs u Doroty Freitag. Ogrom wiedzy, serdeczność, pomoc. Zyskałam świadomość siebie jako twórcy, dowartościowałam się i zyskałam mnóstwo wiedzy marketingowej i czysto technicznej. Polecam W moim odczuciu – najlepsza.❤

  Renata

Kim jestem?

Dorota Freitag jest przedsiębiorczynią, instruktorką rękodzieła, dostawcą materiałów kreatywnych i entuzjastką marketingu relacyjnego. Przez wielu uznawana za medialną inspiratorkę i kreatywną youtuberkę. Od niemal 20 lat prowadzi warsztaty i pracownię rękodzieła. Pomogła tysiącom kobiet w twórczym rozwoju, a w jej pilotażowym programie Pokaż Światu Twoje Rękodzieło wzięło udział ponad 200 osób. Pracuje głównie z twórczymi kobietami. Słynie z prowadzenia angażujących warsztatów i szkoleń. Jest założycielką firmy Kreatywnie.com i kanału youtube o tej samej nazwie, wspierającego działania bezpłatnymi instrukcjami. Sprzeciwia się bagatelizowaniu i lekceważeniu twórczych pasji, które często pełnią rolę autoterapii. Inspiruje kreatywne kobiety do rozwijania swoich pasji i życia na własnych zasadach. Wierzy, że kreatywne życie wzbogaca, wnosi dużo radości, sprawczości i piękne relacje.

Co w kursie?

 1. Moduł 1 – przygotujesz profile do sprzedaży

 2. Moduł 2 – dowiesz się w czym tkwi tajemnica lepszych zdjęć rękodzieła i jak zorganizować w domu miejsce do fotografowania Twoich prac

 3. Moduł 3 – wycenisz swoje prace świadomie i z lekkością na podstawie kilku przykładów

 4. Moduł 4 – stworzysz idealny post sprzedażowy i zaplanujesz treści z wyprzedzeniem

 5. BONUS – pomysły na 3 strategie sprzedażowe w mediach dla rękodzielniczek

Jak to działa?

 1. Zamawiasz kurs i masz dostęp do 4 mudułów i BONUSU

 2. Moduły najlepiej przerabiać tygodniowo

 3. Uczysz się kiedy możesz i chcesz. Masz nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów z kursu na platformie szkoleniowej.

 4. Możesz zadawać pytania korzystając z tej funkcji podczas kursu.

 5. Kurs kończy się certyfikatem, jeśli odpowiesz na pytania z ankiety końcowej.