Bliska Ci osoba interesuje się rękodziełem? Wiesz, że ucieszy się z materiałów plastycznych, ale nie wiesz co wybrać? Wybierz bon podarunkowy

Jak w 4 tygodnie zmienić swój profil na Facebooku
IDEALNE PORTFOLIO?

Czujesz się bezradna wobec dużej ilości szkoleń marketingowych przeznaczonych dla wszystkich i dla nikogo? Nie chcesz tracić czasu na wymówki i od razu przejść do działania? Dzięki temu kursowi zrozumiesz jak działa dzisiejszy marketing i przekonasz się, że możesz zająć się nim sama.

Kurs jest idealny dla twórczych kobiet, które chcą zwiększyć ilość odwiedzających, zrealizować cele sprzedażowe lub pozbyć się barier w komunikacji.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli odnalazłaś się w poniższych pytaniach i stwierdzeniach.

 1. Od dawna próbuję robić coś sama i trafiam w pustkę. Nikt nie komentuje. Wrzucam coś bez przekonania, bo muszę.

 2. Internet trochę mnie przeraża. Ten hejt, swoboda pisania cokolwiek o nieznajomych. Dlatego staram się być na profilu prywatnym maksymalnie anonimową.

 3. Jak zostanę odebrana? Czy jestem bardziej akrakcyjna od prac, które wykonuję.

 4. Zawsze mam problem z opisaniem pracy, czy opowiedzeniem co robię. Ponadto uważam się za osobę przeciętną, z ekstremalnie niską pewnością siebie.

 5. Niestety nie mam łatwości w pisaniu postów. Nie wiem co publikować i o czym pisać aby było to ciekawe dla odbiorców.

 6. Mam duży problem z opowiadaniem o sobie i o tym co moje produkty dają.

Przygotuj się, działaj i osiągaj swoje cele.

 1. Poprowadzę Cię krok po kroku i pokażę jak zmienić swój profil na Facebooku w idealne portfolio, które pomoże Ci osiągnąć Twoje indywidualne cele.

 2. Będę Ci towarzyszyć w czterotygodniowej podróży do otwartości w komunikacji i świadomości tego, co chcesz osiągnąć. Zdobędziesz pewność siebie w nagrywaniu krótkich wypowiedzi promujących to czym się zajmujesz.

 3. Pokażę Ci z kim się komunikujesz za pomocą profilu na Facebooku i jak dotrzeć do osób, na których Ci zależy.

 4. Nauczysz się konfigurować twój profil na Facebooku, tak, żeby zwiększać zasięgi i się wyróżnić.

 5. Oszczędzisz czas ucząc się umieszczać Twoje treści z wyprzedzeniem. Zaplanujesz swoją obecność w mediach społecznościowych z lekkością i strategicznie.

Rekomendacje

 • To nie jest standardowy kurs marketingowy – szkolenie w social mediach. Kurs prowadzi rękodzielnik – taki jak ja i TY z dwudziestoletnim doświadczeniem. Uczestnicząc w nim poznasz kwestie pokazania swoich dzieł od innej, bardziej osobistej, emocjonalnej strony. Zobaczysz jak pokazać siebie, jak polubić Ciebie i jak potem, na tych emocjach sprzedawać . Zyskasz nowe kontakty – osób, które poznasz na kursie, zyskasz pewność siebie, rozwiejesz swoje wątpliwości dotyczące zarówno spraw strikte technicznych jak również wątpliwości emocjonalne. I w końcu pokażesz siebie i to co kochasz, swoją pasję szerszemu gronu – niż Twoim znajomym.

  Sabina

 • Podobało mi się zaangażowanie prowadzącej i to, w jaki prosty i precyzyjny sposobów przekazuje swoją wiedzę. Widać, że jest praktyczna i, choć zajmuje się rękodziełem, widać, że potrafi przekuć to, co lubi robić w wymierne i policzalne efekty. Mam nadzieję, że zyskałam solidne narzędzia do tego, by „ruszyć” z moim biznesem na fb (jak i jakie wstawiać zdjęcia, kiedy publikować, jak się skupić na klientce/kliencie).

  Ania

 • „Trudno wybrać jedną rzecz, bo tego jest na prawdę bardzo dużo. Na pewno już teraz widzę jak pracuje na mnie moje zdjęcie z metaforą i zdjęcie w tle z moją historią dlaczego i na moim fanpage i na profilu osobistym. Zaraz po publikacji był ogromny odzew i na moim fanpage przybyło obserwujących i reakcji. Mi każdy moduł pomógł usystematyzować wiedzę i okiełznać mój chaos w głowie. Teraz mam poczucie, że wiem co robię, że jest to przemyślane i wiem do czego zmierzam. Dzięki temu czuję spokój i satysfakcję z tego co robię, że ma to ręce i nogi 🙂 Też filmiki też zrobiły na mnie mega wrażenie, nie wpadłam na to (mając narzędzia pod nosem), że mogę stworzyć swoją grupę prywatną na fb i tam sobie ćwiczyć siebie przed kamerą. Mega tip! Całość to dla mnie PETARDA! „

  Ewa

 • Profesjonalność, dużo dobrej energii i wsparcie, Jesteś wspaniałym przewodnikiem po social mediach, pomagasz je ogarnąć i uporządkować wizerunek rękodzielnika.

  Dorota

 • Już po raz kolejny zaczynasz i nie wiesz jak ruszyć z miejsca. Nie masz pomysłu gdzie zacząć i w jakiej kolejności? Dorota świetnie pokaże Ci i poprowadzi tak żebyś za te 4 tygodnie była w zupełnie innym punkcie niż jesteś teraz. Zdecydowanie warto!

  Anna

 • Polecam kurs u Doroty Freitag. Ogrom wiedzy, serdeczność, pomoc. Zyskałam świadomość siebie jako twórcy, dowartościowałam się i zyskałam mnóstwo wiedzy marketingowej i czysto technicznej. Polecam W moim odczuciu – najlepsza.❤

  Renata

 • Jeżeli brakuje Ci czasu lub cierpliwosci nad zadaniem sobie ważnych pytań odnośnie Twojej pracy twórczej, ten kurs pomoże Ci przeanalizować najważniejsze kwestie z tym związane. Poznasz ciekawe osobowości które swoją postawa zachęcają do działania i wsparcia. Z pewnością nie będziesz czuć się samotna w swoich zmaganiach i watpliwościach. Kurs podejmuje wiele kwestii związanych z działalnością w mediach. Poczynając od wyzwan typu- nagrywanie krótkich filmików o sobie (publikowane są w zamkniętej grupie osób dla których jest to również trudne wyzwanie), przez prześledzenie najnowszych technicznych rozwiązań wykorzystywanych w mediach społecznościowych ( kamery, mikrofony, obróbka zdjęć )- czyli wszystko to co jest potrzebne do profesjonalnego zaistnienia w mediach społecznościowych , na bezpiecznym z nich korzystaniu kończąc. Calosc zamknięta jest w przejrzystym planie składającym się z czterech modułów. Od początku wiemy co jest naszym głównym zadaniem na dany tydzień, na czym należy się skupić i jeżeli w trakcie mamy jakieś pytania, można je zapisywać i wysyłać w przeznaczonym do tego miejscu. Raz w tygodniu spotkania na żywo ( one line) pozwalają zweryfikować nasze osiągnięcia i poznać wątpliwości. Kurs przygotowała i prowadzi Dorota Freitag, która ma różnorodne i wieloletnie doświadczenie zawodowe związane z mediami , rzemiosłem i prowadzeniem kursów indywidualnych jak i grupowych. Cała wiedza Doroty, przekazywana podczas kursu jest oparta na jej osobistym doświadczeniu, wielu porażkach i sukcesach które przedstawia w sposób wyważony, merytoryczny i mądry. Kurs jest bardzo intensywny i nie pozostawił mi złudzeń ze mam jeszcze wiele rzeczy do uzupełnienia, nauczenia i nadrobienia. W najbliższej przyszłości z chęcią skorzystam z podobnego kursu u Doroty. Niektóre rzeczy wymagają jeszcze u mnie powtórzenia, ponownego zweryfikowania i wreszcie przyswojenia. Dziękuje Dorocie i dziewczynom za „ lawinę olśnień”.

  Monika

Co w kursie?

 1. Moduł 1 – nastawienie i przekonania.

 2. Moduł 2 – co publikować?

 3. Moduł 3 – dla kogo i jak publikować?

 4. Moduł 4 – jak zaplanować publikacje?

 5. BONUS – pozostałe formaty postów na FB, wydarzenie, live.

 6. BONUS – o czym trzeba wiedzieć zanim zaczniesz sprzedawać w internecie.

Jak to działa?

 1. Inwestujesz w kurs i czekasz na wiadomość mailową z zaproszeniem do zamkniętej grupy na Facebooku. Startujemy 5.06.2023 o 9:00.

 2. Co tydzień dostaniesz materiał do przerobienia w formie 30 minutowego video na grupie i zadania.

 3. Wyniki zadań możesz publikować na grupie, żeby się skonsultować i dowiedzieć czy idziesz w dobrym kierunku.

 4. W każdy czwartek o 19:00 możesz zadać mi pytania na żywo podczas spotkania online.

 5. Kurs kończy się certyfikatem, jeśli odpowiesz na pytania z ankiety końcowej.

 6. Masz nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów z kursu na platformie szkoleniowej.

Co musisz wiedzieć?

Zanim postanowisz, że wszystkim zajmiesz się sama, pomyśl, ile udało Ci się zrobić do dzisiaj. Czy jesteś w stanie mając wiedzę, wykonać proste zadania i utrzymać regularność publikacji? Wiedza z modułów i wsparcie coachingowe pomogą Ci przejść do działania. Swobodnie i z lekkością opiszesz i zaprezentujesz swoje produkty. Zrozumiesz zagadnienia techniczne.

Wartość kursu

w tej edycji dla Ciebie kurs dostępny w cenie 497 zł – to 17,75 zł za 1 dzień czyli mniej więcej tyle ile 1 kawa na wynos 🙂

 1. Materiały na platformie szkoleniowej bez ograniczeń czasowych 497 zł

 2. Wsparcie na grupie Facebookowej przez 4 tygodnie 1000 zł

 3. Dodatkowe moduły bonusowe 200 zł

 4. Możliwość spotkań na żywo w każdy czwartek i zadania pytań 1000 zł

A co jeśli? …

 1. Jestem kiepska w internecie i w komputerach. Zapewniam Cię, że sobie poradzisz. Przecież zarejestrowałaś się na webinar! Tyle umiejętności wystarczy.

 2. Nie mam teraz czasu? Materiały nie znikną z platformy. Możesz do nich wracać nawet za rok lub dwa.

 3. Radzę sobie w mediach społecznościowych. Zapewniam Cię, że zarówno początkujący jak osoby, które czuły się swobodnie w nagrywaniu treści znalazły ogromną ilość informacji technicznych i inspiracji do działania.