Bliska Ci osoba interesuje się rękodziełem? Wiesz, że ucieszy się z materiałów plastycznych, ale nie wiesz co wybrać? Wybierz bon podarunkowy

Jak pisać POSTY, które mają moc i sprzedają? Edycja 2024

przez Dorota Freitag w kategorii: Kursy online
Lista życzeń Podziel się
Podziel się kursem
Link strony
Podziel się w mediach społecznościowych

O kursie

Czujesz się bezradna wobec dużej ilości szkoleń marketingowych przeznaczonych dla wszystkich i dla nikogo? Nie chcesz tracić czasu na wymówki i od razu przejść do działania?
Naucz się pisać relacyjne treści oparte na wartościach i skierowane do Twojego idealnego klienta. Zaplanuj publikację i ciesz się wolnym czasem.  Wybierz program pogłębionej współpracy dla kameralnej grupy i skorzystaj ze sprawdzonych narzędzi warsztatowych wspólnie ze mną. 6 tygodniowy program coachingowy z osobistymi recenzjami. Dowiesz się jak działać skutecznie.

Czego się nauczysz?

  • To już czas żeby:
  • Działać! Koniec samotności i niepewności. Zastosuj zdobytą wiedzę i od razu ją wdrażaj. Dzięki osobistym recenzjom i coachingowej strukturze kursu wykonasz swoje zadania.
  • Zbierać kontakty do Twoich klientów. Bo media i blog to nie wszystko. Dowiedz się jak używać maili w komunikacji z klientem.
  • Mówić o swojej pasji z dumą i angażować. Naucz się jak tworzyć treści relacyjne i opisywać Twoje produkty w sposób, który nie pozwoli przejść obok nich obojętnie.
  • Zaoszczędzić czas. Omówimy trzy typy publikacji na konkretnych przykładach dotyczących rękodzieła. Stworzysz i zaplanujesz treści na 3 miesiące z góry. Otrzymasz do nich indywidualną recenzję.
  • Skorzystać z wiedzy przefiltrowanej i usystematyzowanej przez praktyka pod kątem użytecznych treści i przykładów zebranych dla kreatywnych osób.

Zawartość kursu

Student Ratings & Reviews

Nie ma jeszcze przeglądu
Nie ma jeszcze przeglądu