Bliska Ci osoba interesuje się rękodziełem? Wiesz, że ucieszy się z materiałów plastycznych, ale nie wiesz co wybrać? Wybierz bon podarunkowy

Platforma Kreatywnie.com

Kursy online z Kreatywnie.com

  • Czujesz, że rękodzieło jest dla Ciebie, ale nie chcesz się uczyć na błędach i marnować materiałów?
  • Nazwy preparatów są dla Ciebie trudne, a instrukcje mało dokładne?
  • Nie masz jak wziąć udziału w warsztatach stacjonarnych, ale lubisz uczyć się z kimś doświadczonym, kto poprowadzi Cię krok po kroku i zapewni sprawdzone na setkach uczestników techniki i profesjonalne materiały?
Kursy online

Czy kursy rękodzieła online są dla mnie?
Czy da się nauczyć rękodzieła na odległość?

Trudne nazwy produktów, brak tłumaczeń, szum informacyjny, niesprawdzone źródła. Tak zwykle zaczynamy przygodę z nową techniką. Nieśmiało pytamy na grupach, naśladujemy innych. Kiedy zaczynałam swoją przygodę z rękodziełem na naszym rynku nie było produktów profesjonalnych. Przywoziłam je z zagranicy.

Dziś mamy nadmiar wszystkiego. Kiedy oglądasz ofertę w sklepie online lub podchodzisz do półki z preparatami ich ilość może wydawać się przytłaczająca. Trudne nazwy, brak tłumaczeń, niejasne instrukcje, nieznana kolejność, co z czym połączyć, czy na pewno dobrze wybrałam?

Niezliczona ilość instrukcji w internecie powoduje większy chaos i trudność ze znalezieniem sprawdzonych wskazówek z pewnego źródła. Nie zawsze jest też możliwość wzięcia udziału w warsztatach – wystarczy, że mieszkasz daleko od najbliższej pracowni, często wyjeżdżasz służbowo, opiekujesz się dziećmi lub kimś z rodziny.

Kreatywna paczka

Kreatywna paczka, wskazówki krok po kroku i osobisty instruktor

A gdyby tak, któregoś dnia kurier przyniósł kreatywną paczkę z wszystkimi potrzebnymi, sprawdzonymi i profesjonalnymi materiałami?

Spotykasz się z instruktorem na żywo w dedykowanej grupie na Facebooku lub korzystasz z zapisanej instrukcji krok po kroku. Twój osobisty instruktor pokazuje na filmie co zrobić, w jakiej kolejności, na co zwrócić uwagę. Film możesz zatrzymać w każdej chwili i powtórzyć dowolny fragment kiedy tylko chcesz.
A jeśli podczas pracy lub po jej zakończeniu masz wątpliwości możesz zadawać pytania za pomocą Facebooka nie wychodząc z domu … Ty tylko twórz i ciesz się czasem dla siebie!

Kursy online z Kreatywnie.com zawierają techniki i wskazówki sprawdzone w pracy z setkami uczestników warsztatów stacjonarnych. Dzięki nim unikniesz rozterek przy wyborze pierwszych preparatów, krok po kroku nauczysz się jak ich używać i odkryjesz prawdziwą radość tworzenia.

Kursy rękodzieła online z Kreatywnie.com to jasne i skuteczne wskazówki dla osób stawiających pierwsze kroki.

Nie trzeba być osobą uzdolnioną, żeby osiągnąć sukces.

Wyjmujesz materiały z kreatywniej paczki, oglądasz, czytasz, notujesz i wiesz jak tworzyć.

Pracujesz w swoim tempie, wtedy kiedy możesz, a w razie wątpliwości spisujesz pytania i możesz je ze mną omówić.