Bliska Ci osoba interesuje się rękodziełem? Wiesz, że ucieszy się z materiałów plastycznych, ale nie wiesz co wybrać? Wybierz bon podarunkowy

Czy uważasz, że Powertex
jest wart Twojego zainteresowania?

Zdobądź nowe umiejętności dzięki 3 ciekawym projektom z aniołami. Zajrzyj za kulisy doświadczonego instruktora i twórz wspólnie ze mną. Skorzystaj z wielu wskazówek technicznych i lekcji krok po kroku.

Rekomendacje

 • Bardzo sympatyczna instruktorka, dzięki której mogę się dalej rozwijać. Jestem niesamowicie podekscytowana tą przygodą. ❤️ Temat kursu świetnie przedstawiony od A do Z. 🙂 Gorąco polecam. Dziękuję uprzejmie za pomoc. ❤️

  Aneta Pszeniczna

 • O wrażliwości człowieka świadczy wiele jego zachowań… Jedną z nich jest umiejętność mówienia o sztuce, o pięknie nas otaczającym… Już pisałam, ale pozwolę sobie powtórzyć. …kiedy wpadam (najogólniej mówiąc) w zły, smutny nastrój, „otwieram Panią”… Szukam pomysłów na chwilę zapomnienia i znajduję je dzięki Pani… Kreatywności, wiedzy, ale przede wszystkim dzięki Pani wielkiemu sercu…

  Danuta Wosik

 • Bardzo dziękuję za możliwość udziału w warsztatach. Zajęcia przeprowadzone były bardzo rzeczowo i ciekawie. Pierwszy raz miałam okazję pracować w tej technice. Myślę że zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą mi na samodzielne eksperymentowanie, które zaowocuje kolejnymi postaciami aniołów.

  Anna Jurkiewicz

 • Szkolenie okazało się bardzo przydatne i pomocne. Pomimo że jestem po kursie tworzenia z Powertexu, pozwoliło mi na przypomnienie sobie zasad tej techniki oraz odświeżenie techniki.

  Sylwia Ząbek

To już czas żeby:

 1. Zainwestować w swoje umiejętności. Nawet jeśli do Poznania daleko 🙂

 2. Zdobyć dużo inspiracji w materiałach, które możesz odtwarzać w swoim tempie

 3. Sprawdzić, które techniki są dla Ciebie inspirujące zanim zainwestujesz w materiały

 4. Znaleźć swoją dziedzinę i ulubioną technikę

 5. Sprawdzić za kulisami jak robią to doświadczeni instruktorzy

 6. Wyciszyć się i zredukować codzienny stres

Jak to działa?

 1. Platforma szkoleniowa

  Wybierz pakiet i ciesz się treściami, twórz w swoim tempie. Dostęp do platformy szkoleniowej otrzymasz od razu po zakupie i jest to dostęp bez ograniczeń czasowych. W każdej chwili dodatkowo możesz zaopatrzyć się w materiały lub skorzystać z własnych.

 2. Mnóstwo technik i inspiracji w jednym pakiecie

  Celowo przygotowałam zestaw 3 różnych wariantów z aniołami stojącymi, dzięki którym opanujesz perfekcyjnie tworzenie proporcji, skrzydeł i kolorowanie rzeźb Powertex. Każdy anioł to inne techniki, inne materiały i dodatkowe informacje.

 3. Lekcje krok po kroku

  Każdą lekcję możesz zatrzymać w dowolnym momencie. Tworzymy w czasie rzeczywistym, do lekcji są komentarze głosowe. Możesz poczuć się jak podczas warsztatu na żywo i tworzyć wspólnie ze mną lub podzielić materiał na części, które Ci odpowiadają.

A co jeśli? …

 1. Jestem kiepska w internecie i w komputerach. Zapewniam Cię, że sobie poradzisz. Przecież zarejestrowałaś się na kurs! Tyle umiejętności wystarczy.

 2. Nie mam swoich materiałów? Zastanowisz się jakich materiałów potrzebujesz po obejrzeniu filmów. Dodatkowo otrzymasz kupon rabatowy 5% na zakupy. Listy materiałów do pobrania pomogą Ci wybrać to, czego potrzebujesz, żeby zacząć.

 3. Nie mam teraz czasu? Materiały nie znikną z platformy. Możesz do nich wracać nawet za rok lub dwa.

 4. Robię już anioły od jakiegoś czasu… Zapewniam Cię, że każda z nas ma swoje techniki i sposoby. W tych materiałach na pewno odkryjesz techniki, których nie znałaś i wzbogacisz się o dużo inspiracji.

Co dokładnie kupuję? (oferta ważna przez 3 dni!)

3 kursy o wartości 99 zł każdy (297 zł) w cenie 157 zł razem!

 1. Kurs anioł stojący szary z bieleniem farbami kredowymi. Wartość 99 zł.

 2. Kurs anioł stojący ivory z kolorowaniem patynami bister. Wartość 99 zł.

 3. Kurs anioł w sweterku na podstawie styropianowej ze skrzydłami z masy. Wartość 99 zł.

Co musisz wiedzieć?

Warsztaty stacjonarne odbywają się w Kreatywnie.com w ograniczonym czasie. Dla wielu z Was dojazd do Poznania oznacza konieczność noclegu i koszty za przejazd. Warsztaty stacjonarne to wydatek minimum 250 zł. Zanim zainwestujesz, sprawdź w domu czy technika Powertex jest stworzona właśnie dla Ciebie. Wiedza z kursów online pomoże Ci tworzyć swobodnie i z lekkością. Zrozumiesz zagadnienia techniczne.

Trzy Anioły Powertex – postacie stojące
157 zł 297 zł
W pakiecie:

(oferta ważna przez 3 dni!)

 • 3 różne Anioły Powertex – 3 kursy w czasie rzeczywistym i z podziałem na lekcje,
 • transmisje online,
 • spisy potrzebnych materiałów i narzędzi,
 • 3 sposoby na skrzydła aniołów,
 • różne podstawy i konstrukcje stroju,
 • praca z jasnym i ciemnym Powertex,
 • instruktaż krok po kroku.
Bonusy:
 • Moduły o kolorowaniu aniołów (patyny bister i farby kredowe)
 • Kupon 5 % na materiały